YÜKLENİYOR

Sigorta Hizmetleri

Neskar Sigorta

Daha detaylı bilgi için Neskar Sigorta Sitesi'ni ziyaret edin.

Sigorta sektörünün liderleri olan Axa, Groupama, Ergo, Allianz, Unico, Mapfre ve Liberty sigorta acentelikleri ile NESKAR SİGORTA güçlü bir sigortacılık temeli üzerine kurulmuştur. Bu durum müşteri memnuniyeti odaklı çalışan acenteliğimiz tarafından, farklı fiyat ve teminat alternatifleri tanıma, sigortaya özel müşteri yerine müşteriye özel teminat ve fiyat politikaları yaratma imkanı sağlamaktadır. Bu konuda yetişmiş uzman kadromuz, potansiyel müşteri portföyümüzün oluşumunda uygun teminat, doğru fiyatlandırma, açıklamalı anlatım ve en hızlı şekilde gerçek hasar bedelinin ödenmesi ile ilgili doğru yönlendirme yapmakla görevlidir.

Mevcut piyasa koşullarının da etkisiyle özellikle sigorta sektöründe yaşanan yoğun rekabet, potansiyel müşterilerin tercihlerinde kararsız kalmalarına, düşük bedelli poliçe yaptırmak adına hayati önem taşıyan teminatların bilinçli ya da bilinçsiz eksik satın almalarına ve sonuç olarak da hasar tutarını beklentilerinin altında almalarına sebep olmaktadır. Bu durum sigorta şirketi için başlangıçta kazanılan müşteri olarak görünse de zaman içinde müşteri memnuniyetsizliği ve güvensizliğine dönüşen kaçınılmaz bir sonuç olmaktadır.

Bu tür yaklaşımların sebep ve sonuçlarının farkında bir acenta olarak mevcut müşteri portföyümüzle uzun yıllar devam edecek karşılıklı güven ve dostluk çerçevesindeki işbirliğimiz için çalışma amacında olduğumuzu ifade etmek isteriz.Paylaşın :

Sorularınız için...